Організація дитячої кімнати

Як вмістити всіх в не такому й великому помешканні і налагодити систему зберігання-прання-передавання одягу? Все можна, якщо підійти до цього мінімалістично. 

Вихідні дані: троє дівчат 7, 4.9, 0.5 років. На даний час в дитячій живуть лише двоє старших.

1. Майже всі іграшки в підвалі. В доступі є лише актуальних кілька (на даний момент це лего, коробочка з дрібноттям, один конструктор – дітям більш не треба). Плюс книги, плюс олівці і листки, настільні ігри, пазли. Фарби/пластилін теоретично в хаті є, але я таким з дітьми не займаюся (ліньки, брудно…). Всі інші іграшки (кілька ящиків) у підвалі.

2. Одяг максимально висить на вішаках в шафі (сукні, кофтинки, футболки). Після прання відразу розвішую, і він так сохне. Не прасую. За винятком якщо дістаю сукеночку, а вона зовсім пожована. Діти не мають окремо виділеного домашнього одягу – весь однаковий. Є лише кілька кращих речей, які вдома не носять. Після садочка/школи переодягатися не змушую (через кілька годин вже митися і спати), але вони іноді самі хочуть переодягнутися у щось інше. Один комплект одягу носиться допоки не стане брудний, але максимум три дні. Є поличка з «використаним, але чистим одягом». Десь раз в два тижні я все звідти вигрібаю без розбору в прання.

3. Прання відбувалося раніше 2 рази в тиждень (темне і світле), плюс постіль, плюс шерсть зимою. Але зараз з малюком майже щодня, бо підгузників не використовую. Діти мають обов’язок розібрати з сушки свій одяг і поскладати по місцях.

4. Старшої одяг кочує прямо до середньої (2 роки різниці), в шафу, коли стає малий. З середньої одяг віддаю, не тримаю для найменшої: у них 4 роки різниці – страшно уявити ту купу одягу, яка за цей час назбирається. Буває залишаю якийсь дуже унікальний або улюблений одяг.

5. Постелі маю по два комплекти для кожної дитини. Більше не хочу зберігати в шафі. Рушників – по два теж.

6. Радо приймаю б/в одяг і взуття для дітей, намагаюся купувати на мегазнижках, або за нагальної потреби.

7. Перебираю одяг перед початком сезону, бо після сезону нема сенсу – ще можуть вирости до початку наступного. В кінці сезону лише перу все.

Ми ще будемо писати на цю тему, а поки напишіть нам в коментарях як це робите ви. 

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s