Три кити порядку

Це вже третій допис з серії «як зробити так щоб в домі було чисто, і щоб при цьому всі залишились живі». Попередні два тут і тут.

Читаючи попередні дописи, мені часом хотілось сказати: «а в нас не так». У нас інакше. Інші умови, інша кількість дітей, інший вік. Кожному своє. Але зараз я хочу викласти три основні правила, які дуже полегшують моє життя, і покращують прохідність по дому.

Фото

Отже:

1. Не переступати. Бачите, що щось лежить не на місці (по-нашому – на підлозі), підніміть і поставте на місце. Винятком можуть бути іграшки. Є сенс прибирати їх тільки ввечері. З очевидних причин – прибирання снігу під час снігопаду.

2. Правило одного торкання. Якщо ви вже взяли річ, то покладіть її на місце, а не переставляйте з місця на місце, чи з кімнати в кімнату.

3. Для того щоб працювало друге правило, кожна річ має мати своє місце, і всі мають його знати. Я розумію, що для декого це правило аж занадто очевидне, але для тих хто його не знає, воно може врятувати розум, честь і гідність, а головне нерви.

А тепер черепаха, яка стоїть за цими всіма китами (чи вони на ній?) – залишайте кожне місце чистішим, ніж ви його застали. Маленькими кроками. Поставте на місце пральний порошок у ванній кімнаті, кросівки на поличку в коридорі і викиньте папірчик, який валяється на підлозі в кухні. Світ стане кращим!

У вас не так? А як?

2 Comments Add yours

  1. wrapaholicukraine коментує:

    Дуже подобається такий підхід і він один з найчастіш використовуваних. Чищу зуби – протру одночасно умивальник. Якщо діти затягнули вдень в кімнату з іграшками – помию вікно або хоча б пів 🙂

    Вподобано 1 особа

  2. Sofia Voytikhovska коментує:

    Я би третє правило зробила основним, напевно треба в себе попідписувати всі полички)))), щоб не тільки я знала ті місця

    Подобається

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s