Happy Teacher’s Day! І мене не забудьте привітати:)

Якраз посередині тих днів, коли вчителів вже привітали і коли свято в них офіційно (хто придумав День Вчителя у неділю?), придумався мені такий допис.

Десь в моїй голові назріває нова теорія (теорій в моїй голові багато), що найбільший виклик сучасної людини – це не славнозвісне плавання проти течії, а сміливість в певних ситуаціях піддатися тій течії і подивитися, що ж того з буде. Чому я це пишу в блозі про багатодітність? По-перше, в мене є дозвіл тут писати, бо в мене троє діток. І по-друге, моя багатодітність – це якраз випадок плавання за течією. І знаєте: результат вражає. Мої дівчата – це найбільше свято в моєму житті. Таке, що інколи від нього голова обертом:)

А пів року тому в мене сталося чергове плавання проти течії. Раптом з’являється людина, з якою не бачилися багато років і так по-трошки переконує робити щось таке, про що сама б я і подумати не могла. Ні, нічого незаконного: просто йти в школу вчити дітей. Спершу було майже смішно, бо ж своїх троє, вони ніби й маленькі ще, та й взагалі не було в планах ніякої роботи. Але всі люди в моєму житті – невипадкові і переважно вже як з’явилися, то спокійно нікуди не підуть:) Так було і цього разу. І пазлик склався сам по собі: і зручний розклад старших дітей (так-так, гуртки ніхто не відміняє через мамині захцянки у вигляді роботи), і супер садочок для молодшої (то просто свято якесь), і навіть чоловік навчився готувати картоплю-пюре. І так в мене, окрім своїх трьох, з’явилося ще 58 дітей. Бо на тих 45 хвилин в день вони таки стають трохи моїми:)

Буде настрій і час, напишу про розклад мами-вчительки трьох діток, про те, як мамина кава на 30 хвилин може зламати графік на 4 години, може ще про практичні моменти напишу. А поки цей короткий допис про одне: не бійтеся часом піддатися течії: народити третю, четверту, п’яту, … дитину, не бійтеся засидітися в декреті чи, навпаки, вийти з нього, не бійтеся змінювати плани. І не бійтеся сучасних дітей! Вони, звичайно, не зовсім такі, як були ми 20-30 років тому, але вони неймовірні. Дякую їм за те, що в мене тепер є професійне свято!

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s