Як одягнути всіх взимку і не зійти з розуму?

Ніяк.

Я жартую. Майже.

Влітку воно легко – рано встали, двері відчинила, по дорозі видала шорти- спідниці, і вони вже гасають по вулиці. А взимку не так, взимку дооооовго.

Художній виклад цього хаосу я може напишу іншим разом, а поки тримайте два запатентовані методи збирання чотирьох дітей і одного дорослого (себе) на вулицю.

Метод перший – поголовний. Підходить тим, хто має власне подвір‘я і може безпечно випускати дітей самих.

Отже, сам метод: берете весь одяг включно з взуттям, ловите якусь дитину, одягаєте і випускаєте надвір, шапку і рукавиці видаю практично перед порогом, бо вони мають властивість зникати в надрах нашої дуже маленької хатинки.

Фото

Метод другий – напівфабрикатний.

Берете одяг весь крім верхнього, ловите дитину одягаєте відпускаєте, повторюєте ще два рази з іншими дітьми (найстарша, на щастя вже одягається сама). Потім повторюєте процес з верхнім одягом і взуттям (спочатку взуття, потім одяг). Небезпека методу в тому, що деякі діти до того часу поки до них дійде черга одягати верхній одяг познімають з себе перший шар (не питайте чому, вони і самі не знають), і доведеться починати все з початку.

Ну і доросла, якщо наймолодша дитина зовсім маленька і може зригнути, заслинявити чи ще щось таке, то мамі є сенс одягатися останнім, а якщо вже дитина старша, то можна і першою одягнутись (на свій ризик, звісно, бо діти такі вигадники).

Скоро пишеться допис, та нескоро збирати дітей, якщо ви йдете кудись далі, ніж на майданчик чи близький парк, то ще треба зібрати одяг запасний, водичку і перекус.

Ліричний відступ: я чула, що «французькі мами» не беруть перекуси і діти не вмирають з голоду і ще всіляке таке. Але. В мене особисто коли падає рівень глюкози, то я стаю дуже недобра і нервова, на дітей це також впливає (рівень глюкози) – вони нервуються, капризують, стогнуть і сваряться. Мені легше їх (і себе) підгодувати, ніж оце це все терпіти. Кінець відступу.

І нотка реалістичності: збирання чотирьох дітей займає від 30 хв до години. Залежить від не знати чого. Зорі так стають.

Сприятливого вам астрономічного прогнозу, і розкажіть як і скільки ви збираєте дітей надвір взимку!

3 Comments Add yours

 1. Софія коментує:

  в нас все ідентично, дітей троє. Тільки мені байдуже на зригування і плями, йдемо як є, бо перевдягання може затягнутись на невизначений час. Мій лайфхак, одягати верхній одяг вже в під’їзді, тоді дітям (сину в основному) стає холодно і він не пручається. І ще дуже виручає мати шапку/шалик/рукавиці запасні, на випадок “я не хоцууууу цооону сапку”

  Вподобано 1 особа

 2. wrapaholicukraine коментує:

  Одягаються самі. Ну шапки/рукавиці ділити – то святе. Повалятись перед виходом на підлозі, бо не поділили – практично весь час. Але от скоро зима з вже трьома і щось вказує, що буде все в новинку 😂

  Вподобано 1 особа

  1. Maria Pavelko коментує:

   Воно буде в новинку але не критично. Як мінімум у вас буде варіант «зібрати старших і випхати надвір», а потім збирати найменшого.

   Вподобано 1 особа

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s