Дитячі розваги

Треба розважити дітей… не знаю чим їх зайняти… може в Буковель звозити (це я в модних блогерів піддивилась… в не модних між іншим все те ж, просто масштаби менші. Але стримання зайчиком перед дітьми дуже популярні. Потім ті самі лбди жаліються, що їм дуже тяжко з дітьми. І я їх розумію. Мені і без стрибання важко, а якщо ще й зайчиком…

Оце ми з чоловіком згадали як батьки нас розважали, щодня… За кадром істеричний сміх.

В мої часи діти намагались зайвий раз додому з двору не показуватись, щоб не загнали і не змусили щось робити. І якось самі розважались.

Добре розважались – на резинці пострибали, сливок в сусідів нарвали, втікли від сусідки, лялечок з мальв зробили, погралися, втекли від власниці мальв, їсти вже хочеться, шукаємо нову сливку…

Тепер дітям в пісочниці в пісок сідати не можна, і залазити ногами на турнік…

Я не знаю коли стало необхідно дітей якось особливо, довго, затято і віртуозно розважати. В садок з цим же формулюванням віддають: «я не можу цілий день з ними гратися». А треба?

В моєму дитинстві нормальні діти були з чорними (чи зеленими) колінами, зашурганими сандалями вигорілими бровами, і ввечері висипали пісок з трусів.

Навіть наука вже доказала, що дітям потрібно і корисно нудьгувати (дорослим теж). Вони тоді починають ДУМАТИ (і дорослі теж). І навіть самі себе розважати. Тільки ж треба дати їм спокій в способах саморозважання, і поменше трястися над брудними шортами і чорними колінами. Ввечері відмиєте.

Якщо дитина маленька і їй нудно можете запропонувати їй кілька варіантів. Дітям навколо шкільного віку можна вже не пропонувати.

Ну і багатодітність помагає (ви ж цього чекали, правда?) – по-перше у вас не буде часу влаштовувати розважальні програми кожній дитині, ну і вони разом підтягуються, якщо в когось класна розважальна ідея.

До чого це все. Діти розвиваються, коли вирішують свої проблеми самі (відповідно до віку – не треба змушувати чотирирічних борщ варити), а не на розвиваючих заняттях – це для них якраз розвага, нудьга – це чудово.

Ну і мій особистий варіант – коли мої діти приходять і кажуть що їм нудно, я пропоную їм роботу якусь, їм зразу перестає бути нудно і їх як вітер здуває.

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s